Znakomicie dysponowany Andrzej zwycięża w Kanadzie!
Dodane przez glus dnia Lipiec 23 2016 19:58:47
Kierowca Renault zwycięża drugi wyścig w debiutanckim sezonie i obejmuje fotel lidera mistrzostw. Po wyścigu kierowca żółtej Renówki stwierdził, że był to trudny i ciężki wyścig, bo po znakomitym starcie Glusa i Multiego, zwycięstwo wyraźnie mu się oddalało. Serdeczne gratulacje dla Andrzeja! Drugi na metę dojeżdża Bartek i po zdobyciu 18 pkt. przeskakuje na druga pozycje w klasyfikacji mistrzostw świata. Trzecia pozycje uzyskuje Martinos i dla kierowcy Force India jest to pierwsze podium w tym sezonie więc tym bardziej gratulujemy dobrej postawy i woli walki!
Czwarty dojeżdża niepocieszony Multi i jak dodaje po wyścigu "pech i błędy pozbawiają go zwycięstwa ale zapowiada walkę w kolejnych GP. Piata pozycja przypada Glusowi, który liczył na więcej startując z drugiej pozycji oraz przez chwilę prowadząc w wyścigu. Na dokładkę, kierowcy Mercedesa dochodzi jeszcze spadek z pozycji lidera mistrzostw aż na trzecią pozycję.
Co pokaże kolejne GP? Nowy tor, nowe wyzwania oraz wielu kierowców zapowiadających walkę o zwycięstwo. Przekonajcie sie sami!
ZAPRASZAMY NA GP EROPY! DO ZOBACZENIA!

News redagował - Andrzej


Wyniki w czytaj więcej.
Rozszerzona zawartość newsa

 photo Andrzej GP Kanady R 2016_zpsfstzil0j.jpg