Walka do ostatnich metrów! Ależ tam było ciasno! Bartek najlepszy!
Dodane przez glus dnia Czerwiec 17 2016 13:06:05
Po raz kolejny w tym sezonie, byliśmy świadkami niezwykłego wyścigu, który od początku przysporzył kibicom ale zwłaszcza kierowcom, niebywałą ilość emocji!
Andrzej po znakomitym starcie objął prowadzenie, ale na silniku usiedli mu Glus, Multi i Bartek, którzy jak przystało na weteranów nie odstępowali nowicjusza nawet na krok. Wymusili oni na kierowcy Renault błąd, który sporo go kosztował i walkę o zwycięstwo rozstrzygnęli między sobą. Kiedy już wydawało się, że Mercedes dowiezie dublet, Glus spinuje na ostatnim okrążeniu, i tylko poważny błąd Multiego (również oberek w trakcie wyścigu) zapewnia Bartkowi zwycięstwo. Tak czy inaczej ogromne emocje i wspaniała rywalizacja na najwyższym poziomie dostarczyły kierowcom wiele endorfiny. Na kolejnych miejscach plasują się: Nales, Martinos, pechowiec Andrzej oraz Kumbo, który nie ukończył wyścigu.
Apelujemy do każdego, kto śledzi poczynania naszej ligi lub "odpuścił" sobie na jakiś czas wspólną zabawę, o jak najszybsze dołączenie do nas. Zgrana paczka kierowców, dobra atmosfera i wysoki poziom jazdy naszych zawodników to niewątpliwie atuty. Administracja ubolewa, że jest nas tak niewielu i jeśli tylko znacie lub słyszeliście o kimś "ogarniętym" zaproście go do wspólnej zabawy! Nie pożałuje!
Widzimy się w Hiszpanii - do zobaczenia!

Wyniki w : czytaj więcej.
Rozszerzona zawartość newsa