Co za wyścig! Co za emocje! Multi wygrywa o centymetry z Andrzejem!
Dodane przez glus dnia Czerwiec 07 2016 19:43:28
Multi, który przyzwyczaił nas już do słabych startów, tym razem wystartował fatalnie, spadając na przedostatnią pozycję. Na czoło wysuwa się za to Andrzej, który kontroluje za sobą Glusa i resztę stawki. Kierowca żółtej Renówki pewnie zmierzał po swoje pierwsze zwycięstwo w karierze, jednak zła strategia i pęknięta opona zniweczyły jego plany. Na przedostatnim zakręcie ostatniego okrążenia dopada go Multi, tym samym zwyciężając i odbijając się od dna ligowej tabeli. Niepocieszony Andrzej kończy na miejscu drugim, jednak słowa uznania z pewnością mu się należą! Glus wpada na metę trzeci pokazując, że w tym sezonie jest bardzo poważnym kandydatem do mistrzowskiego tytułu. Bartek kończy czwarty, dopiero pod koniec wyścigu łapiąc wiatr w żagle. Martinos, kierowca stajni Force India nie jest zbyt szczęśliwy z zajętej lokaty, jednak popełnił on zbyt dużo błędów aby myśleć o czymś więcej. Basyl przez cały wyścig zmagał się ze złym balansem bolidu co dość znacząco wpłynęło na jego lokatę. Elwira dojeżdża na miejscu siódmym, jednak wpisze się na trwale w pamięć liderów tego wyścigu a to za sprawą nieumiejętnego ustawiania się do dublowania. Oczywiście wszyscy się ciągle uczymy
Nales, drugi kierowca Ferrari nieco pokpił sprawę i wycofał się z wyścigu nie przynosząc tym samym zdobyczy punktowej ani sobie ani zespołowi.
Kolejny wyścig przed nami... Na torze w Soczi, kierowcy będą mogli liczyć nawet na uścisk dłoni samego Vladimira Putina. Zatem do zobaczenia!

Wyniki w : czytaj więcej.
Rozszerzona zawartość newsa