Październik 22 2017 15:45:34
superligaf1.ubf.pl
Strona Główna Download Forum

Nawigacja
Strona Główna
Download
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
ROZRYWKA
SUPERLIGA F1 :
Regulamin Ligi
Rada Ligi
Skargi po GP
Nieobecności
LIGA XI SEZON
LIGA 2016 XI SEZON
  Zapisy XI Sezon
  Skład Ligi XI Sezon
  Terminarz-Wyniki-Rekordy XI sezon
  Wyniki GP XI sezon
FILMY Z WYSCIGÓW

SuperLiga F1 - Sezon VIII (Część pierwsza) przez Bartek18494
Klasyfikacja Kierowców
1
Andrzej 116
2
Bartek 106
3
Glus
105
4
Multi 95
5
Nales 67
6
Martinos 67
7
Basyl
26
8
Dżony
18
9
Elwira
10
10
EmilO
8
11
Kumbo
2
12
Pawluz
0
13
Arko
0
14
Wolne
0
15
Wolne
0
16
Wolne
0
Klasyfikacja Konstruktorów
1
Mercedes 211
2
Ferrari 162
3
Renault
126
4
Force India 95
5
Redf Bull 24
6
McLaren 2
7
Williams
0
8
Sauber
0
Statystyki Kierowców

McLaren

Ferrari

Renault

Mercedes

Red Bull

Williams

Force India

Sauber
Na Forum
Najnowsze Tematy
Getting Bigger Muscl...
Typically the Faster...
Precisely how Supple...
The Answer to Gettin...
Steer clear of These...
Najciekawsze Tematy
Komentarze po wyś... [61]
Luźne dyskusje [38]
Kary po GP. [24]
Speed test łązcza... [13]
Propozycje dotycz... [4]
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 160
Najnowszy Użytkownik: PoProstuAdi
WYNIKI X SEZON
LIGA 2015 X SEZON
  Skład Ligi X Sezon
  Klasyfikacja generalna kierowców X sezon
  Klasyfikacja generalna konstruktorów X sezon
  Statystyki kierowców X sezon
  Terminarz-Wyniki-Rekordy X sezon
  Wyniki GP X sezon

Filmy GP

WYNIKI SEZONU IX
Liga 2015 IX Sezon
  Klasyfikacja generalna kierowców IX sezon.
  Klasyfikacja generalna konstruktorów IX sezon.
  Statystyki kierowców IX sezon.
  Skład Ligi IX Sezon
  Terminarz-Wyniki-Rekordy IX sezon
  Wyniki GP IX sezon

WYNIKI SEZONU VIII
Liga 2014 VIII Sezon
  Klasyfikacja generalna kierowców VIII sezon
  Klasyfikacja generalna konstruktorów VIII sezon
  Zapisy VIII Sezon
  Skład Ligi VIII Sezon
  Terminarz-Wyniki-Rekordy VIII sezon
  Wyniki GP VIII sezon
  Statystyki kierowców VIII sezon
WYNIKI SEZON VII
Liga 2014 VII Sezon
  Klasyfikacja generalna kierowców VII ezon
  Klasyfikacja generalna zespołów VII sezon
  Osiągnięcia kierowców VII sezon
  Skład Ligi VII Sezon
  Terminarz-Wyniki-Rekordy VII sezon
  Wyniki GP VII sezon

Filmy GP

WYNIKI SEZONU VI
Klasyfikacje generalne VI sezon
Indywidualne osiągnięcia VI sezon
Skład Ligi VI sezon
Teminarz-Wyniki-Rekordy VI sezon
Wyniki GP VI sezon
Zapisy VI sezon
Skład Ligi VI sezon nowa strona
WYNIKI SEZONU V
Klasyfikacja generalna kierowców
Klasyfikacja generalna konstruktorów
Osiągnięcia kierowców
Skład Ligi V Sezon
Teminarz-Wyniki-Rekordy V sezon
Wyniki GP V sezon
Zapisy V sezon
WYNIKI SEZONU IV
Klasyfikacja generalna kierowców
Klasyfikacja generalna konstruktorów
Indywidualne osiągnięcia
Skład ligi IV sezon
Terminarz-Wyniki-Rekordy
Wyniki GP
WYNIKI SEZONU III
Klasyfikacja generalna kierowców.
Klasyfikacja generalna konstruktorów.
Indywidualne osiągnięcia kierowców.
Terminarz-Wyniki-Rekordy.
Wyniki GP.
Skład ligi.
Zapisy III sezon.
WYNIKI SEZONU II
Klasyfikacja generalna II sezonu
Osiągnięcia kierowców w II sezonie
Terminarz-Wyniki
Wyniki GP
Skład ligi
Zapisy II sezon
WYNIKI SEZONU I
Klasyfikacje Generalne I Sezonu
Osiągnięcia Kierowców w I sezonie.
Terminarz-Wyniki-Rekordy
Wyniki GP
Skład Ligi.
TERMINARZ - WYNIKI GP - REKORDY
1.AUS. 2.BAH. 3.CHI. 4.ROS. 5.HIS. 6.MON. 7.KAN. 8.EUR. 9.AUS. 10.W.BR. 11.WĘG. 12.NIE. 13.BEL. 14.WŁO. 15.SIN. 16.MAL. 17.JAP. 18.USA. 19.MEK. 20.BRA. 21.ABU.
Ważne Ogłoszenie!
REKORDY TORÓW W NASZEJ LIDZE BĘDĄ BRANE Z KWALIFIKACJI I WYŚCIGU.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA XI SEZON. GLUS .

ZAPISY : ON
MIEJSCE WOLNE : 3

Testerzy - 7

Zapisy XI Sezon
Zobacz Temat
superligaf1.ubf.pl | Sprawy dotyczące ligi. | SuperligaF1
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor RE: Komentarze po wyścigach.
wujek
Użytkownik

Miejscowość: Iława
Data rejestracji: 13.05.12
Dodane dnia 21-06-2012 09:33
GP Bahrajnu był dla mnie troszkę nietypowy. Startowałem z P2, zrównałem się ze SKibsonem, ale za późno hamowałem na zimnych hamulcach. Zaliczyłem piach, a tu wychodzi się z niego bardzo wolno, no i znalazłem się na końcu stawki. Chłopaki przede mną jednak masowo wypadali na piach, uderzali się, były też wyprzedzenia z mojej strony i już na bodajże 2. okrążeniu byłem 8 sekund za prowadzącym w wyścigu Skibsonem.
W ciągu paru kółek dogoniłem go i czysto wyprzedziłem w 2. sektorze. Niestety kilometr dalej popełniłem błąd i wpadłem w piach. Efekt? 15 sekund straty do SKibsona. Znowu jechałem szybciej, zmniejszyłem stratę o parę sekund, ale nagle Skibson zameldował na czacie, że ni wytrzymały mu hamulce.
Ja ustawiłem je poprawnie i spokojnie dojechałem do mety jako pierwszy. Nie zdublowałem tylko Glusa.
5494531 Wyślij Prywatną Wiadomość
glus
Super Administrator

Data rejestracji: 07.09.10
Dodane dnia 21-06-2012 19:43
I cieszę się bardzo z tego Wujek ,że mnie nie zdublowałeś! Tor jest ciążki i o to chodzi! Żeby nie parę moich błędów to strata była by mniejsza. Ale na zwycięstwie to nawet nie marzyłem! Uważam jednak wyścig z mojej strony za udany smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
wujek
Użytkownik

Dodane dnia 25-06-2012 00:09
GP Hiszpanii.
Cieszę się, że mimo koszmaru na 1. okrążeniu, któremu na imię Klix, udało mi się pozbierać i ukończyć wyścig na 2. miejscu.
Umiejętności Klixa wyszły w wyścigu jak na dłoni. Mimo bijącego wszystkich na głowę tempa kwalifikacyjnego został w wyścigur30; zdublowany, zamiast zdublować nas wszystkich. Przyczyniły się do tego błędy w jeździe i kiepska linia przejazdu. Ma 15 lat, więc wszystko jeszcze przed nimsmiley
wujek
Użytkownik

Dodane dnia 04-07-2012 14:51
GP Monaco.
Nadal nie schodzę z podium, tym razem ponownie 2. miejsce za Skibsonem. Najbardziej cieszy dobre tempo w wyścigu uwieńczone najszybszym okrążeniem z całej stawki. Najbardziej martwi, że z braku czasu nie stestowałem zużycia opon (ani miękkich ani twardych) w warunkach wyścigowych, tj. z paliwem i w czasie dłuższego przejazdu. Wówczas wiedziałbym, jaką mieszankę wybrać i jak należało zmienić ciśnienie opon na wyścig w porównaniu z setupem z kwalifikacji. A należało.
Przez to w trakcie 12-13 okrążenia ślizgałem się i niepokojąco spadło tempo. Musiałem przyspieszyć zjazd do alei mimo, że wciąż było paliwo, bo miałem zjechać na lapie nr 16. Podjąłem też decyzję, że pojadę na 2 pity, bo inaczej w końcówce mogę się robić.
Przez to niesprawdzenie opon być może straciłem zwycięstwo - pojechałbym na 1 pit, czyli tak jak Skibson. Miałem na mecie 27 sek. straty, więc tyle co 1 pit. Gdybym w kocówce tak szybko zbliżał się do Skibsona, który jechał wolno z awarią hamulców, on zestresowałby się bardzo i pewnie gdzieś przydzwonił w bandę. Ale to tylko gdybanki.
GP Monaco.
Nadal nie schodzę z podium, tym razem ponownie 2. miejsce za Skibsonem. Najbardziej cieszy dobre tempo w wyścigu, najbardziej martwi, że z braku czasu nie Miałem dobry start i za późne hamowanie do T1.
skibson923
Użytkownik

Data rejestracji: 12.12.11
Dodane dnia 04-07-2012 19:20
Myślę, że tymi dwoma zwycięstwami w pewnym stopniu moglem podraznic twoje ambicje wujeksmiley Co z kolei doprowadzi (jestem pewnysmiley) do zaostrzenia walki o zwycięstwa z tobą. Bede chciał zbudować podobną formę jak na Monaco, bo kolejny wyscig w Montrealu to trudniejsze zadanie przede mną, bo ten tor nie cieszy sie moim uznaniem i wręcz go nie cierpię. Ale czekam zniecierpliwością na kolejne GP, bo aż marzę by ponownie stanąć na podium, a najlepiej na 1 miejscu smiley.
V@ntriX
Użytkownik

Data rejestracji: 11.04.12
Dodane dnia 04-07-2012 21:22
Skibson nie zapominaj o mnie smiley Nie ale Wujek mysle ze tu poszaleje jak nie wygrasmiley Powo wszystkimsmiley
manhi
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2012 20:27
Panowie nie będe już pisał żadnych skarg bo to nic nie daje - po raz kolejny mając dobry start zostałem skasowany przez kogoś tam - dziękuję wam .... Zwalniam miejsce w Mclarenie - możecie kogoś na moje miejsce zwerbować. Miłej zabawy...,
wujek
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2012 21:39
Wielki pech u mnie. Spotkały mnie 4 poważne utrudnienia, które odebrały mi szansę na triumf.

1. Najpierw FALSTART - lekko ruszyłem do przodu, bo coś się nie wcisnęło w skrzyni biegów. Szybko zahamowałem i zaczekałem na zgaśnięcie świateł. Ruszyłem więc równo z Wami, ale oczywiście gra uznała to za falstart, bo był ruch do przodu w trakcie sekwencji świateł. A na esc i ponowne wejście do gry już czasu nie było.

2. Ruszam, zakręt nr 3 ZAHACZA MNIE LUCTER, OBRÓT, WSZYSCY PRZEJEŻDŻAJĄ. Nie mogę wycofać, wtedy dochodzi do mnie, że wciąż jest coś nie tak z automatyczną skrzynią biegów. Ustawiam to, ale jak w końcu odwracam bolid i ruszam jestem ponad 20 sekund za ostatnim zawodnikiem.

3. Za falstart dostałem zatem stop&go, który chcę dobyć od razu na końcu 1. lapa. W ferworze emocji po tych wszystkich wydarzeniach, które stawiają mnie w arcytrudnej sytuacji, popełniam błąd. MYŚLĘ, ŻE MAM KARĘ DRIVE-THROUGH I TYLKO PRZEJEŻDŻAM PRZEZ BOKS. KARA NIE ZNIKA, WIĘC NA KOŃCU LAPA 2 ZNOWU JESTEM W ALEI I ODBYWAM KARĘ POSTOJU W BOKSIE PRZEZ 10 SEKUND.
Już nawet nie myślę o szansach na cokolwiek.
Teraz przydałaby się taktyka na 1 pit, ale wlałem paliwa tylko na 9 lapów (planowałem taktykę na 2 pity), więc w następnym picie musiałbym wlać paliwa na 18 lapów, czyli ok. 170 litrów. Orientuję się, że tyle nie można (max 150 litrów), więc niestety muszę przede mną i tak 2 pity.
Pierwszy normalny pit z tankowaniem przyspieszam o 1 kółko, bo dojeżdżam do Glusa, który jedzie wolniej i mnie powstrzymuje. Odbywam pit, wracam na tor.

4. Przychodzi czas na drugi pit (czyli wizyta w alei nr 4), jestem na 4. miejscu z szansami na podium. Ale chyba coś dzieje się grą, bo POSTÓJ TRWAŁ PONAD MINUTĘ, choć wlewałem 90 litrów, nie miałem uszkodzeń itp. Chyba gra się ścięła, bo nawet nie mogłem spojrzeć do tyłu, a normalnie w picie można to zrobić. W tym czasie spadam na 6. miejsce (ostatnie) i tracę do Glusa aż 38 sekund.
Zostało do mety 9 okrążeń. Bardzo szybko odrabiam, zaliczam 2 lapy poniżej 1.13, ustanawiając 2 zdecydowanie najlepsze czas okrążenia: 1.12.829 oraz 1.12.844. Dojeżdżam do 2 zawodników, ale pewnie nie zdążę ich wyprzedzić, tym bardziej, że wyścig a być dla mnie krótszy o 1 kółko, gdyż będąc w najdłuższym picie świata zostałem zdublowany. Jednak mam na koniec odrobinę szczęścia, bo 2 koledzy się zderzyli i awansuję z P6 na P4.
skibson923
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2012 22:51
Wiem kto Cie skasował manhi. Brymek Cie skasował. Jechalem akurat za Wami to widzialem.
skibson923
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2012 22:55
Ten wyścig jakoś nie układał sie od razu po mojej myśli. Nie miałem złego startu, ale jakoś z początku nie mogłem sie przyzwyczaić do mojego ustawionego bolidu. Z czego sie wzieły błędy na 1 kółku i jechalem jakoś 5 czy 6. Potem awansowałem na 3 miejsce i widzialem, że mam z 12 sek straty do luctera i ventrixa którzy akurat ze sobą rywalizowali. Ventrix jechał nie spokojnie i stracił swoją przewage (chyba przez błędy na torze), a Lucter na moje szczescie jechal na 2 pity co dało mi okazje na wygraną, która wykorzystałem.
glus
Super Administrator

Dodane dnia 10-07-2012 23:16
No tak Wujek , tempo miałeś bardzo dobre. Widziałem Ciebie w lusterkach i patrzyłem kiedy mnie weźmiesz aż doszło do kontaktu i mnie obróciło! I w tym momencie chciałem podziękować za walkę fair i oddanie pozycji. Uczcie się inni - jak wygrać to fair a jak przegrać to z honorem!
glus
Super Administrator

Dodane dnia 01-08-2012 21:04
Ja chciałbym podziękować Manhiemu za przestrzeganie niebieskiej flagi , aż było mi żal ,że dubluje 2 krotnie szwagrasmiley
wujek
Użytkownik

Dodane dnia 05-08-2012 23:20
KWALIFIKACJE trudne. Wyjechałem 2 razy, ale cały 1 stint w plecy, bo co chwila napotykałem na kogoś wolniejszego, kto mnie blokował. Naprawdę było nieciekawie, ale jakos udało się skręcić jedno dobre okrążenie i wywalczyłem spokojne P2. Synchry niestety duże, warunki na serwerze gorsze od 2 GP - nie wiemy dlaczego.

WYŚCIG. W końcu ciekawy i emocjonujący dla mnie wyścig. Gasnące światła zauważyłem w ostatniej chwili, bo zasłoniły je górne grafiki/napisy gry. SZOK. NO i start spóźniony, utrata miejsc. Pierwsze okrążenie to spory chaos, przenikanie się bolidów, sam nie wiedziałem do końca. Po uspokojeniu się sytuacji, kilka okrążeń walczyłem z Multim, który miałe w tym fragmencie dobre tempo, a potem ze Skibsonem. Obu minąłem, ale Kwitunio był już kilkanaście sekund z przodu.
Mój I stint miał 16 okrążeń, drugi 10 - planowałem 1 pit-stop, zatem gdy zobaczyłem, że Kwitu zjeżdża dość szybko do alei, wiedziałem skąd takie jego szybkie tempo. No ale i pojawiła się szansa na zwycięstwo, bo Kwitu musiał jeszcze zjechać.
Gdy w końcu Kwitunio zjeżdżał byłem pewien, że wyjadę przed nim i utrzymam go za sobą. Kwitu jednak z alei nie wyjechał. Na replayu zauważyłem, że wjeżdżał do stanowiska MCL i nie został tam obsłużony.
Kwitunio
Użytkownik

Data rejestracji: 22.04.12
Dodane dnia 05-08-2012 23:40
Chcialem urozmaicić wyscig, pewnie ze mozna bylo zrobic 1 pitstop i spokojnie wygrac, ale zrobilem dwa ( tez moglem spokojnie wygrać) ale jak to mechanicy ferrari , olali mnie ; ) ale to wieksza motywacja zeby na następnym torze, postarac sie jeszcze bardziej i nie pozostawic zludzen smiley
multi
Użytkownik

Miejscowość: Zabrze
Dodane dnia 06-08-2012 14:18
No to był fajny wyścig smiley Arq jak byś mógł przestrzegać niebieskich flag - byłbym wdzięczny smiley Długo za tobą się wlokłem i nie umiałem wyprzedzić smiley
Gratuluję wszystkim którzy ukończyli smiley
P.S. Jak miło jest widzieć Wujka w lusterkach xD

Robert Kubica F1 Team
9699331 Wyślij Prywatną Wiadomość
MORFEUSZ
Użytkownik

Miejscowość: BYDGOSZCZ
Data rejestracji: 03.01.12
Dodane dnia 20-08-2012 17:18
Panowie kurna co to wczoraj było???
Ten wyścig to jakas porażka 3 restarty ????? nigdy niebylo czegoś takiego-bo czołówka poodpadała? nie wolno tak robić według regulaminu do pierwszego resa jechalismy 6cioro czyli ponad 50% wiec po co był ten restart?smiley

THE MORF
35680020 Wyślij Prywatną Wiadomość
glus
Super Administrator

Dodane dnia 20-08-2012 20:59
Poprawka . Dopóki jechało 6 - ciu czekałem aż ktoś się wycofa na prośbę pechowców! No i wycofał się bodajże Kwitunio, który jechał na 2 pozycji! Nie ukrywam iż sam byłem tym zainteresowany! Drugi restart zrobiłem bo nie widziałem sensu jechania we 3 przez cały wyścig ( Morfeusz, Arq no i JA) a reszta co?..... Zrobiłem dla dobra zdrowej rywalizacji i zabawy!smiley Możecie mnie zrównać z błotem! Trzeciego restartu nie było! Chyba ,że już źle z moją pamięcią! Start ,restart, restart ... chyba było jakoś tak! Gratuluje zwycięzcy i współczuje pechowcom.
Wujek może faktycznie coś nie tak z grą bo Manhi (McLaren) też tak miał w którymś wyścigu i też po restarcie.
Skibson szkoda naszego " kontaktu" ale Ty najgorzej na tym wyszedłeś a mnie to kosztowało "na szczęście" jeden dodatkowy pit stopsmiley Nie składam skargi !Było minęłosmiley
Szkoda ,że Kwitunio mnie zdublował bo "może" jeszcze 1 okr. i miał bym Manhiegosmiley
glus
Super Administrator

Dodane dnia 20-08-2012 21:05
Wujek! Może wczytałeś złego seta przez to zamieszanie. Bo jeśli pamiętam to jechałeś na secie z Q , którego ustawiasz ( jak kiedyś mówiłeś) na 4 okr. smiley No i na tyle starczyło Tobie paliwa.
MORFEUSZ
Użytkownik

Miejscowość: BYDGOSZCZ
Data rejestracji: 03.01.12
Dodane dnia 20-08-2012 21:43
Glus co do 3resa to sie zapedziłem-ale generalnie chodzi o to ze 1 resa niepowinno byc bo wedle regulaminu jechalo nas ponad 50proc-i wujek mial terz słuszne pretensje ale co tam bylo minelo

THE MORF
35680020 Wyślij Prywatną Wiadomość
wujek
Użytkownik

Dodane dnia 21-08-2012 10:36
GP Belgii.
Kwalifikacje masakryczne. Ćwiczyłem na prywatnym teście chwilę na mokro i smuga wody była dużo mniejsza niż ta w kwalu. A że jadę na widoku swingmann (widok z tyłu bolidu - rzadkość), to totalnie nic nie wiedziałem przez lecącą w górę wodę spod mojego bolidu. Postanowiłem więc ratować się naciśnięciem przycisku INSERT i jazdą na kamerze "on board", no ale to był mój debiut i nie miałem wyczucia. Mimo to na ostatnim lapie mimo błędów i pobocza osiągnąłem czas 2 minuty, czyli P6.
Pomijam milczeniem to, że na początku kwali rozwalałem się przez synchry i raz przez wejście na serw Luctera.

Restarty. Tak jak piszecie: res nr 1 raczej nie powinien mieć miejsca.
Res 2 to już kwestia wyczucia Glusa, który wg mnie zrobił dobrze widząc, że jedzie 3 kierowców. Reszta odpadła, ale nie na 1. okrążenia, jak mówi regulamin, ale na kolejnych.
Pierwszy raz startowałem z 6. pozycji, a więc ze środka stawki i przyznam, że jest to sieczka i młóckarnia. Nie sądzę, że jest zgodne z zasadami. Kierowcy atakują w każdym możliwym miejscu, a nie w miejscach do tego odpowiednich, np. końcówki prostych.

Wyścig. Najdziwniejsze zachowanie gry, jakie miałem. Nie wczytał się set, choć go wczytywałem, co sprawdziłem dodatkowo po wycofaniu się z rywalizacji.
Wkrótce po starcie zorientowałem się, że coś jest nie tak. Na najdłuższej prostej bolid nie doszedł nawet do300 km/h i ledwo wrzucił 7-kę, choć normalnie powinien był robić to znacznie wcześniej, no i rozpędzać się do ponad 330 km/h. Widziałem, jak z tyłu Morfeusz spokojnie mnie dochodzi na prostych i dziwiłem się, że przez kolejne 4 okrążenia nie może mnie łyknąć (popełniał ciągle jakieś proste błędy związane z wyjazdami na pobocza). Muszę jednak podkreślić, że jak był tuż za mną i próbował atakować, to był uważny i nie wpychał się - szacun. Glus podobnie, więc brawo panowie.
Byłem wtedy na P3 i zauważyłem, że jest szansa to utrzymać nawet z jazdą na deflaudzie. O dziwo jadący na P2 Klix nadrabiał nade mną bardzo wolno, no ale znamy tego Pana i wiemy, że ma problem z równą i szybką jazdą w wyścigach.
No ale na 5. okrążeniu nagle okazało się, że mam 0 litrów paliwa, co oznaczało zjazd na pobocze i esc. I tak się skończyła moja belgijska przygoda. Glus - to na bank nie był set z kwalu, bo wtedy paliwa zabrakłoby mi kilkaset metrów po zakończeniu 4. lapa, tymczasem w wyścigu paliwa zabrakło mi w 3. sektorze, a więc dalej (jakieś 8 litrów). Widać tak się zdarza, skoro Manhi tak miał kiedyś.
Edytowane przez wujek dnia 21-08-2012 12:30
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kontakt
Super Administrator - Glus
GG: 26296093
Pomocnik Administratora, Newsman- Multi
GG: 9699331
Live Teaming
 photo LiveRacers_zpsd82b3117.png
LiveRacers - Live

LiveRacers - Wyniki

Najbliższe GP
8. GP EUROPY
Tor :

POBRAĆ TOR !

OPONY NA WEEKEND:

Super Soft
Soft
Medium

DO WYŚCIGU ZOSTAŁO:

Przewidywana pogoda:
SŁOŃCE

TERMINARZ :
TRENING:
Czwartek (13-10-2016) godz. 21:30
Sobota(15-10-2016) godz. 20:00
KWALIFIKACJE:
Niedziela (25-09-2016) godz. 21:00
WYŚCIG:
Niedziela (25-09-2016) godz. 21:15
DŁUGOŚĆ WYŚCIGU :
20 okrążeń+ formujące
Wyniki Poprzedniego GP
GP KANADY
Wyniki GP:

P.
Kierowca
Team
Punkty
1
Andrzej
Renault
25
2
Bartek
Mercedes
18
3
Martinos
Force India
15
4
Multi
Ferrari
12
5
Glus
Mercedes
10
6
Nales
Ferrari
n/u
7
xxx
xxx
6
8
xxx
xxx
4
9
xxx
xxx
2
10
xxx
xxx
1

Pole Position: Multi
1:18.016

Najszybsze okrążenie: Multi
1:19.800 ( 23 okr.)

Rekord toru: Multi
1:20.542

Rekord I sektora: Bartek
Rekord II sektora: Multi
Rekord III sektora: Multi
Facebook
LIGOWY TEAM SPEAK 3
<
Adres: 178.217.190.181 .
Szukać kanału - 140.Superliga F1 (Strefa Prywatna)

Hasło: Zostanie podane po kontakcie z Adminem Glusem na GG
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Adas1910
28/06/2017 14:42
Wiuadomo czy wystartuje liga ?

glus
18/12/2016 18:55
LIGA ZAWIESZONA DO KWIETNIA 2017r.

Andrzej
12/12/2016 15:52
czy ktos tu zaglada?

glus
23/10/2016 12:30
smiley może jakieś spotkanie na TS niedziela ok 21:30 ?

multi
20/10/2016 23:01
No panowie!! smiley Ruszamy? smiley Sławek, napisz coś ciekawego smiley

Bartek
18/10/2016 00:59
Obecny smiley

glus
17/10/2016 12:21
Ciekawe jak reszta smiley

Arko
16/10/2016 16:15
Ja chyba tez był bym chętny smiley

Andrzej
15/10/2016 20:01
ja codziennie po pare razy nawet lukam...

glus
15/10/2016 18:13
Kto zagląda na stronę niech wpisze coś na shoutboxie smiley Pozdrawiam smiley

Archiwum
O TOBIE MIŁY UŻYTKOWNIKU

Odwiedziło Nas :
GLUS 2012

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie